fbpx fbpx

News

Позиция DTEL-IX по поводу блокировки ресурсов путем лишения имущественных прав

Published Date
There is no translation available.

DTEL-IX вважають неприпустимим та токсичними для галузі ряд нещодавно прийнятих судових ухвал щодо «накладання арешту на права інтелектуальної власності, які виникають при використанні Telegram-каналів» або веб-ресурсів.

Некоректне та технічно безграмотне застосування деяких норм та положень Закону України «Про телекомунікації» накладає нездійсненні та абсурдні зобов’язання на вітчизняних операторів та провайдерів, що є прямим та незаконним втручанням в господарську діяльність представників галузі.


Тому DTEL-IX цілковито підтримують звернення профільних асоціацій до вищих судових інстанцій та інших державних органів влади задля отримання вичерпних пояснень позиції держави щодо втручання в господарську діяльність операторів та порушення прав користувачів мережі Інтернет.

DTEL-IX является крупнейшей независимой точкой обмена трафика в Украине, которая по состоянию на 01.03.2021 обслуживает 237 украинских и международных участников. Компания последовательно выступает за минимизацию влияния государства на сеть Интернет. 

Choose the BE MOBILE data-park for colocation, and the DTEL-IX will take care of communication services and cross-connects.

Contact us

DTEL-IX contacts:

Phone

+38 044 300 2233

E-mail:

BE MOBILE contacts:

Ukraine, Kyiv, Kurenivska street, 21-A

Phone:

+38 044 494 35 05

E-mail:

Web site:

https://bemobile.ua/