There is no translation available.

DTEL-IX вважають неприпустимим та токсичними для галузі ряд нещодавно прийнятих судових ухвал щодо «накладання арешту на права інтелектуальної власності, які виникають при використанні Telegram-каналів» або веб-ресурсів.

Некоректне та технічно безграмотне застосування деяких норм та положень Закону України «Про телекомунікації» накладає нездійсненні та абсурдні зобов’язання на вітчизняних операторів та провайдерів, що є прямим та незаконним втручанням в господарську діяльність представників галузі.


Тому DTEL-IX цілковито підтримують звернення профільних асоціацій до вищих судових інстанцій та інших державних органів влади задля отримання вичерпних пояснень позиції держави щодо втручання в господарську діяльність операторів та порушення прав користувачів мережі Інтернет.

DTEL-IX является крупнейшей независимой точкой обмена трафика в Украине, которая по состоянию на 01.03.2021 обслуживает 237 украинских и международных участников. Компания последовательно выступает за минимизацию влияния государства на сеть Интернет.