Новости

Позиция DTEL-IX по поводу блокировки ресурсов путем лишения имущественных прав

Дата публикации

DTEL-IX вважають неприпустимим та токсичними для галузі ряд нещодавно прийнятих судових ухвал щодо «накладання арешту на права інтелектуальної власності, які виникають при використанні Telegram-каналів» або веб-ресурсів.

Некоректне та технічно безграмотне застосування деяких норм та положень Закону України «Про телекомунікації» накладає нездійсненні та абсурдні зобов’язання на вітчизняних операторів та провайдерів, що є прямим та незаконним втручанням в господарську діяльність представників галузі.


Тому DTEL-IX цілковито підтримують звернення профільних асоціацій до вищих судових інстанцій та інших державних органів влади задля отримання вичерпних пояснень позиції держави щодо втручання в господарську діяльність операторів та порушення прав користувачів мережі Інтернет.

DTEL-IX является крупнейшей независимой точкой обмена трафика в Украине, которая по состоянию на 01.03.2021 обслуживает 237 украинских и международных участников. Компания последовательно выступает за минимизацию влияния государства на сеть Интернет. 

Выбирайте дата-парк BE MOBILE для безопасного размещения оборудования, а о связи позаботится DTEL-IX.

Свяжитесь с нами

Контакты DTEL-IX:

Номер телефона:

+38 044 300 2233

E-mail:

Контакты ДЦ “БІ МОБАІЛ”

Украина, г.Киев, ул. Куреневская, 21-А

Номер телефона:

+38 044 494 35 05

E-mail:

Сайт:

https://bemobile.ua/