Статус офіційного реселера послуг DTEL-IX дозволяє RETN  пропонувати оптовим та корпоративним клиієнтам доступ до платформи DTEL-IX на всій протяжності своєї трансграничної мережі, що налічує більш ніж 200 точок присутності по всьому світу. DTEL-IX стала четвертою платформою обміну трафіком, що має 100GbE з'єднання з мережею RETN. Завдяки цьому загальна швидкість підключення між RETN та DTEL-IX тепер складає 120 Гбіт/с. 

 «Наше співробітництво почалося з моменту підключення RETN до цієї найбільшої платформи обміну трафіком в Україні та переросло в міцне партнерство з моменту укладання реселерської угоди в рамках послуги RETN Remote IX. Ми віримо, що реалізація подібних проектів вносить вагомий вклад в розвиток регіональної зв'язності та дозволяє нашим міжнародним та  українським клієнтам, а також учасникам платформи DTEL-IX, отримати всі можливі переваги від пірингу в Східній Європі», - повідомляє Олена Луценко, Директор ТОВ “РЕТН” (Україна). 

На думку одного з засновників DTEL-IX Маттіаса Хартмана (Matthias Hartmann), такі включення в Україні до цих пір є унікальними:

«Мине ще кілька років, і включення на швидкості 100Гбіт/с стануть звичними. Співробітництво між DTEL-IX та RETN, безумовно, сприяє покращенню зв'язності між нашими клієнтами. Важливо також зазначити і те, що подібна партнерська взаємодія направлена на розвиток регіонального ринку та сприяє його процвітанню в майбутньому».

 

Про DTEL-IX

Digital Telecom IX (DTEL-IX) — незалежна точка обміну трафіком в Україні, до якої підключено 142 учасника зі Східної та Західної Європи, країн СНД та далекого зарубіжжя. Після заснування в 2009 році DTEL-IX демонструє стабільний ріст: в першій половині 2017 року трафік в точці обміну трафіком досяг рівня 620 Гбіт/с. Точка обміну трафіком надає послуги публічного та приватного обміну трафіком, дає можливість гнучкого управління своїми анонсами, надає послуги IaaS (Infrastructure As a Service — інфраструктура як сервіс). 

 

Про RETN

RETN – міждународний магістральний оператор зв'язку, який пропонує широкий спектр телекомунікаційних послуг на власній волоконно-оптичній мережі широкому колу клієнтів. Трансгранична гомогенна мережа RETN з'єднує 29 країн Європи, Азії та Північної Америки та має широке покриття у Східній Європі та Росії. Протяжніть волоконно-оптичних маршрутів мережі складає понад 32 000 км. Численні взаємодії з іншими мережами та пряме з'єднання з найбільшими нейтральними ЦОД-ами дозволяє мережі RETN пропускати існуючий об'єм міжнародного трафіку в регіонах, через які вона проходить. Кільцева архітектура DWDM мережі з унікальним географічним покриттям забезпечує кілька рівней резервування, а сумарна пропускна здатність мережі на основних маршрутах між Азією та Заходом становить більш ніж 5 Тбіт/c. 

Контактна особа RETN

Дар'я Сорока

Комунікації та маркетинг

Тел.: +44 20 7517 6400

Email:

 

RETN в Україні

ТОВ “РЕТН”

Тел. +380 44 284 04 48

E-mail:

 

Контактна особа DTEL-IX

Сергій Колесниченко

Директор з розвитку

Тел.: +38 067 508-35-16

E-mail: